Замок навісний, П-подібний 80мм Apfos
Навісний замок виготовлений зі сталі, дужка сталева, колір сріблястий муаровий.
Навісний замок призначений для замикання будь-яких дверей — каліток, коморі, горища, підвалів за наявності вушок.
Корпус навісного замка ударостійкий. Замок відповідає антикорозійним вимогам завдяки спеціальному захисному покриттю корпусу. Замок можна експлуатувати в складних погодних умовах, проте рекомендується захищати механізм секрету від потрапляння вологи. Змащувати механізм секрету можна тільки графітним мастилом і тільки в разі потреби.
Механізм секретності — циліндровий. У відкритому стані ключі з замка не виймаються!
Замок укомплектований 4 сталевими ключами.
Габаритна довжина замка 80мм, діаметр сталевого штиря 12 мм, вага замка 0.8 кг.
Навісний замок Apfos 80 зроблений у Китаї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nolan |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Світло-сірий матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип замка | навісний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 4 |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 650 ₴








