Ручка на планці 85мм Mandelli Lord бронза




Ручка на планці 85мм Mandelli Lord бронза
Ручки дверні на планці виготовлені цілком із латуні. Вони масивні та міцні. Поворотний механізм і пружина зроблені з кращої сталі для максимального терміну експлуатації.
Покриття, використовувані з латун'ю, абсолютно безпечні для здоров'я людини, на відміну від інших сплавів.
Ручка на планці 85мм Mandelli Lord бронза підходить для дверей будь-якої товщини.
Ручка має встановлюватися з врізним корпусом замка під клямку й євроциліндр із міжосьовою відстанню 85 мм.
Комплектація:
- пара ручок на одні двері,
- шток,
- саморізи.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mandelli |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Бароко |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 75 мм |
| Довжина ручки | 170 мм |
| Ширина розетки/планки | 62 мм |
| Висота розетки/планки | 330 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴



