Врізний замок Kale 442
Дверний замок Kale 442 - це основний замок для встановлення в металеві двері. Замикання замку здійснюють три циліндричні 16мм ригелі, ригелі висуваються з корпусу на 27мм. Засувка в замку керується натискними ручками. Головний параметр корпусу замку баксет дорівнює 85мм, і це дозволяє використовувати величезну різноманітність дверних ручок на довгій декоративній планці. Засувка в замку реверсивна, посилена підшипником для плавного ходу. До корпусу замку Kale 442 підходять серцевини стандарту EURO DIN, а наскрізні отвори в корпусі дозволяють встановити захисний протектор на циліндр.
Корпус замку сталевий оцинкований. Лицьова планка сталева хромована. Знімна лицьова планка дозволяє використовувати замок для монтажу.
Замок циліндровий врізний для металевих дверей 442 сертифікований TS EN 12209 Турецьким інститутом стандартів. Корпус замку, ригелі, клямка виготовлені зі сталі. Гарантія на 5 років.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 937 ₴








