Ручка дверна Punto Salsa TL матовий нікель/хром
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Salsa TL SN/CP-3
392 ₴
Показати оптові ціниРучка дверна Punto Salsa TL матовий нікель/хром
PUNTO — модний бренд дверної фурнітури.
Торгова марка PUNTO миттєво набула популярності серед покупців завдяки першокласному дизайну та доступній ціні на продукцію.
Колекція дверних ручок SIMPLE LIVING — це відчуття затишку та комфорту, і, звісно, бездоганного смаку.
Ручки дверні колекції SIMPLE LIVING виготовлені з алюмінію, основа та кільця ручок із ЦАМа — сплаву алюмінію, цинку, міді та магнію. Блискучий зовнішній вигляд досягається завдяки гальванічному покриттю. Треба пам'ятати, що доглядати за поверхнею ручок можна тільки сухих м'яких матеріалів. Абразивні матеріали використовувати заборонено.
Дверні ручки Punto Salsa TL призначені для встановлення в міжкімнатні та внутрішні вхідні двері.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Punto |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сріблястий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 65 мм |
| Довжина ручки | 129 мм |
| Діаметр розетки | 53.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.435 кг |
- Ціна: 392 ₴








