Замок врізний Kale 189 F 5 ключів
Замок врізний під хрестоподібний ключ для металевих та дерев'яних дверей. Головною перевагою замку є дуже тонкий корпус 14мм, що робить монтаж замку легким та зручним. Замикання проводиться прямокутним ригелем за 3 півоберта ключа. Вихід ригеля на 30мм.
Користувачам замків із хрестоподібним секретом слід пам'ятати про правильне положення ключа в момент, коли ключ вставляють у замкову серцевину. Спеціальна насічка чи потовщення на ключі нагадує про це.
У замках із хрестоподібним секретом можна змінити секретну частину, тобто замінити циліндр на новий. Для цього необхідно розібрати замок та змінити секретну частину.
Змінні циліндри для хрестоподібних замків завжди у продажу у нашому магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Латунь матова |
| Механізм секретності | Хрестовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 35 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 0.535 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴









