Люмінесцентна лампа DELUX T5 13W/54 G5
Даний вид джерел світла низького тиску характеризуються простотою у використанні і малим споживанням електроенергії. Ці лампи дають людству 70% штучного світла, спектр випромінювання якого прекрасно підходить для людського ока.
Лампи можуть експлуатуватися в схемах живлення на частоті 60 Гц, а також, у схемах високочастотного живлення з відповідним індуктивним або електронним високочастотним баластом. Основними споживачами люмінесцентних ламп є залізниці, великі промислові підприємства, житлово-комунальні господарства і торгово-офісні комплекси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 13 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Термін служби ламп | 6000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 740 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



