Замок врізний Kale 152 3MR старого зразка
Замок врізний Kale 152 3MR старого зразка
Замок Kale 152 3MR - це основний замок врізний з 3-ма циліндричними ригелями. Він призначений для установки на металеві та дерев'яні двері. Замок 2-х оборотний, максимальний вихід ригелів 20мм. Заскочка приводиться в дію натискною ручкою. Реверсивний механізм заскочки дозволяє встановлювати корпус замку Kale 152-3MR на будь-яку сторону дверей. Конструктори передбачили і можливість монтажу броненакладки на серцевину для її захисту.
Дверні ручки, циліндри замку, броненакладка в комплектацію не входять і купуються окремо.

Замок врізний Kale 152 3MR старого зразка з підшипником корпус пофарбований чорною порошковою емаллю. Вага замку 0.687 кг. Вага замку Kale 152 3MR в техупаковці 0.550кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Латунь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 176 мм |
| Вага | 0.68 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴








