Замок сувальдний врізний Bruno7055 з ручками
Замок сувальдний врізний Bruno7055 з ручками
Ідеальний комплект для металевих дверей, хвірток, різних металевих конструкцій.
Легкий зручний монтаж, невеликі розміри замку, універсальність для лівих та правих дверей, 5 ключів – це основні переваги комплекту Bruno 7055.
Основні параметри замку: міжцентрова відстань – 55 мм, баксет BS – 55мм.
Замикання здійснюють три циліндричні ригелі діаметром 11 мм за два оберти ключа. Вихід замикаючих ригелів на 20 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bruno |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза антична |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 11 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151 ₴








