Замок врізний сувальдний GOR 30.01
Додатковий врізний сувальдний замок GOR 30.01 призначається для замикання дверей різного типу: металевих дверей, дверей гаражних, різних металоконструкцій. Замок універсальний і легко встановлюється.
Замок відчиняється й закривається ключем. Ключ може бути витягнутий із замку тільки після другого напівоборту. Механізм замикання здійснюється виходом трьох циліндричних сталевих стрижнів діаметром 15,8 мм, довжина виходу стрижнів 26 мм.
Баксет замка 67,5 мм. Ширина лицьової планки 30 мм.
Замок GOR 30.01 комплектується 5 латунними ключами.
Замок GOR 30.01 виготовлений в Китаї
Габаритні розміри замка GOR 30.01 на 100% співпадають з замком Гардіан 30 01.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GORE |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Так |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴






