Шина нульова в корпусі 2х11 125А
Шина нульова у корпусі називається крос-модуль. Крос-модуль закритий з усіх боків крім однієї, з якою проводиться введення проводів, що забезпечує захист від ураження електричним струмом при випадковому зіткненні з виробом. У корпусі нульової шини може бути від 2 до 4 шин. Крос-модуль виконує функцію розгалуження дротів. Наприклад, можна зробити одне введення для нуля та кілька виходів на пристрої.
Шина нульова в корпусі Takel 2х11 125А встановлюється на Din-рейку.
Латунні шини, що знаходяться всередині корпусу, ізольовані між собою пластиковими перегородками. Матеріал ізоляції - самозагасаючий поліамід.
Кожна шина має отвори різних діаметрів (d8,5 мм -2х2, d7,5 мм-2х2, d5,3 мм-2х7) для можливості підключення провідників різного перерізу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Колір елемента кріплення | Синій |
| Матеріал ізоляції | Поліамід |
| Колір ізоляції | Синій |
| Конструкція | Пряма |
| Спосіб монтажу | На DIN рейку |
| Кількість модулів | 6 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальное напряжение | 500 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 295 ₴





