Замок врізний сувальдний Bruno BR-77
Замок Bruno BR-77 є аналогом замку Гардіан 10.11. 100% збіг за габаритними розмірами.
Замок врізний Bruno BR-77 - основний замок сувальдного типу. Секретність у замку забезпечують 6 сувальд. Замикання здійснюється трьома сталевими циліндричними ригелями діаметром d13.5мм. Вихід ригелів відбувається за два оберти ключа на 26мм.
Замок врізний Bruno BR-77 - основний замок, тому для роботи клямки необхідна дверна натискна ручка з міжцентровою відстанню 77мм. Дверні ручки до комплекту не входять і купуються окремо.
Замок для вхідних дверей Bruno BR-77 - врізний сувальдний замок посиленої конструкції з реверсивною клямкою. Призначений для встановлення в металеві двері, шафи та сейфи.
Корпус та кришка замку виконані зі сталі. Відстань до ключового отвору (Backset) 50 мм. Замок підходить як для дверей правого, так і для лівого відчинення. Переворот засувки виконується без розбирання замка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bruno |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель матовий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 77 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.5 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 777 ₴








