Лампа галогенна 12V 20W G4 капсула Osram




Лампа галогенна 12V 20W G4 капсула Osram
Лампа галогенна Osram HALOSTAR STANDARD 12V 20W G4 капсула
Лампа галогенна капсульного типу має яскраво-білий акцентує світло при дуже компактних розмірах. Її можна застосовувати як з звичайними вимикачами, так і з диммерами. Рекомендується брати лампу в рукавичках, так як, якщо брати її голими руками, на лампочці залишаються невидимі для очей жирові сліди, від яких, при сильному розігріві лампочки, відбувається нерівномірне нагрівання скла і вона може лопнути.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G4 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Термін служби ламп | 4000 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 320 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 мм |
| Діаметр | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴



