Замок врізний Santos 257L сувальдний з відповідною планкою
Замок врізний Santos 257L сувальдний з відповідною планкою
Сувальдний замок Santos 257L призначений для встановлення в металеві двері в якості додаткового замка.
Замикання здійснюють 3 циліндричні ригелі за три повороти ключа. Вихід ригелів 36мм. Santos 257L - альтернативний замок моделям Kale 257L, Apecs 257L, Fuaro, виготовлений у Португалії.
Баксет замку 60мм.
Дверний замок Santos 257L комплектується кріпильним набором і планкою у відповідь.
Декоративні накладки купуються окремо, виходячи з параметрів дверей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santos |
| Країна виробник | Португалія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 4 |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴










