Замок врізний Santos 257L-C
Замок Santos 257L-C - додатковий замок циліндрового типу.
Замок сумісний з будь-якими європейськими циліндрами та броненакладками.
Замикання здійснюють 3 циліндричні ригелі за три повороти ключа. Вихід ригелів 34.5мм.
Santos 257L-C - альтернативний замок моделям Kale 257L, Apecs 257L, Fuaro, виготовлений у Португалії.
Баксет замку 60мм.
Дверний замок Santos 257L-C комплектується кріпильним набором і планкою у відповідь.
Секретні циліндри, декоративні накладки та протектори купуються окремо, виходячи з параметрів дверей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santos |
| Країна виробник | Португалія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴








