Замок врізний сувальдний Avers 50.11
Замок врізний Avers 50.11 — основний замок сувальдного типу. Секретність у замку забезпечують 6 сувальд. Замикання здійснюється трьома циліндричними ригелями діаметром d15.8 мм. Вихід ригелів відбувається за два оберти ключа на 26 мм. Ширина лицьової планки 30 мм.
Замок врізний 50.11 — основний замок, тому для роботи засувки потрібна дверна натискна ручка. Дверні ручки до комплекту не входять і купуються окремо.
Засувка в замку реверсивна, тому замок можна встановлювати на ліві та праві двері.
Баксет замка 67 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель матовий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 77 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴








