Замок врізний сувальдний Avers 30.01
Замок врізний сувальдний додаткового типу. Замок призначений для встановлення на металеві двері, шафи, сейфи.
Принцип дії — механічне замикання ключем. Замикальний механізм у цьому замку — це три циліндричні ригелі діаметром 15,8 мм, які виходять за два оберти на 26 мм. Ширина торцевої планки 30 мм
Секретний механізм — сувальдний. Баксет замка 67 мм.
Замок комплектується 5 ключами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴




