Світлодіодна лампа R50 6W DELUX
Світлодіодні лампи сьогодні є передовими джерелами світла, які увібрали в себе найсучасніші розробки в галузі освітлення. В якості джерела світла в таких лампах виступають напівпровідникові діоди, які буквально вирощуються в спеціальних стерильних реакторах. Світлодіодна лампа за своєю будовою набагато більш складна, ніж класична лампа розжарювання, тому й коштує дорожче. Але за ці гроші споживач отримує яскраве джерело світла, який має дуже довгий термін служби і значну економію споживаної електроенергії.
Світлодіодні лампи R50 мають форму стандартної рефлекторної лампи. Призначені для врізних точкових світильників. Можуть використовуватися в якості основного освітлення в приміщенні, або додаткового і акцентного освітлення в окремих житлових зонах, робочих просторах. Мають спрямований кут розсіювання, тому для освітлення великої площі необхідно встановлювати кілька точок.
Кількість точок залежить від площі приміщення, потужності і кута розсіювання конкретної лампи. Можуть встановлюватися в світильники з напрямком світла вниз або під кутом. Виконані у варіанті з цоколем Е14.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | R50 |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 140 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 25 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 480 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 50 |
- Ціна: 80 ₴








