Лампа світлодіодна куля 4Вт E27 Electrum
Світлодіодна лампа зі скляною колбою сферичної форми має світловіддачею понад 110 лм/Вт. В електромережу з напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в світильниках загального освітлення, люстри і для декоративного підсвічування.
Переваги:
- володіє тривалим строком служби, який в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 разів економічніше ламп розжарювання і в 1,5 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює білий світ з гарною передачею кольору (Ra>80).
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним діммером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 230 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 320 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Діаметр | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴






