Таймер механічний на DIN-рейку Lemanso LM6353 добовий




Таймер механічний на DIN-рейку Lemanso LM6353 добовий
Таймер електронний Lemanso LM6353 застосовується в управлінні різними технологічними процесами для відліку інтервалу часу, автоматичного включення/вимкнення електротехнічного обладнання через заданий проміжок часу протягом доби.
Таймер можна використовувати як у промислових, так і побутових електроустановках.
Монтаж таймера здійснюється на монтажну 35 мм DIN-рейку.
Для програмування часу призначено спеціальний модуль, який закривається кришкою, щоб уникнути випадкових натискань.
Діапазон встановлення часу –30 хвилин. До таймера додається інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для вуличного освітлення, Для систем поливу, Для систем водозабезпечення, Для охоронних систем та сигналізації, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для вивісок, Для водонагрівачів, Для насосів, Для вентиляторів, Побутове |
| Наявність розетки | Немає |
| Кількість програм | 24 шт. |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальний струм, А | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴



