Механічний таймер у розетку Lemanso LM662 добовий




Механічний таймер у розетку Lemanso LM662 добовий
Завдання Розетка-таймер Lemanso LM662 полягає в тому, щоб будь-який прилад, включений до цієї розетки, працював в запрограмованому режимі, тобто. лише тоді, коли визначено час роботи. Розетка-таймер Lemanso LM662 однаково ефективно можна використовувати в побуті (наприклад, для поливу газонів, включення світлових приладів та ін.) та в умовах виробництва – для включення в заданий час освітлення, обігріву, приладів контролю та ін.
Корпус усіх розеток виготовлений із якісного екологічного пластику. Ця розетка добового типу, тобто. встановити режим увімкнення-вимкнення можна лише в межах 24 годин.
Завдяки компактному виконанню займає мало місця, що особливо актуально, коли таймер включається разом з іншими приладами, наприклад, у трійник.
Спочатку необхідно встановити поточний час. Для цього повернути циферблат так, щоб стрілка вказувала поточний час.
Механічний таймер вимкнення працює досить просто – на корпусі є сині пелюстки (96 шт.), кожен з яких дорівнює 15 хвилин. Натиснена пелюстка означає, що в даний період часу протягом 15 хвилин підключений пристрій буде увімкнено.
Запрограмувавши розетку-таймер необхідно підключити до мережі. Прилади, які контролюватиме таймер мають бути увімкненому режимі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Для охоронних систем та сигналізації, Для систем вентиляції та кондиціонування, Для водонагрівачів, Для насосів, Побутове |
| Наявність розетки | 1 |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3500 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальний струм, А | 16 |
- Ціна: 348 ₴



