Замок навісний Cisa 21810-80-0 П-подібний



Замок навісний Cisa 21810-80-0 П-подібний
Особливістю замку Cisa 21810-80-0 є П-подібний корпус.
Навісний замок Cisa 21810-80-0 призначений для замикання будь-яких дверей - хвірток, комор, горищ, підвалів за наявності вушок. Замок для зовнішнього та внутрішнього застосування. Замок можна експлуатувати в складних погодних умовах, але рекомендується захищати механізм секрету від потрапляння вологи. Змащувати механізм секрету можна лише графітним мастилом і лише у разі потреби.
Навісний замок Cisa 21810-80-0 виготовлений з латуні і поміщений у кожух з розжареної сталі, тому замок ударостійкий, дужка сталева, колір замку блискучий хром.
Механізм секретності – циліндровий. У відкритому стані ключі із замку виймаються! Замок автоматично закривається.
Замок укомплектований двома сталевими ключами.
Габаритна довжина замка 80мм, діаметр сталевого штиря 12мм, вага замка 0.82кг.
Навісний замок Cisa 21810-80-0 зроблений в Італії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Колір замку | Хром полірований |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 2 |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.82 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 382 ₴



