Петля універсальна Elephant 100мм бронза матова




Петля універсальна Elephant 100мм бронза матова
Петлі дверні універсальні Elephant 2BB 100х75х3 бронза матова з двома підшипниками.
Петля дверна 2BB-4 незнімнамна .
Універсальні дверні петлі від німецького виробника Elephant відрізняються високою якістю матеріалу. За рахунок гальванічного покриття петлі не втрачають зовнішній вигляд довгі роки. Вбудовані підшипники забезпечують м'якість і плавність ходу дверей.
Петля універсальні - підходять як для правих, так і для лівих дверей.
- Матеріал виробу: сталь;
- Сторона: універсальна (права, ліва);
- Тип петлі: розбірна, незнімна;
- Колір: матова бронза;
- Розмір: 100 x 75мм;
- Країна виробник: Німеччина.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELEPHANT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



