Доводчик дверей RYOBI 9903 сірий антрацит

Доводчик дверей RYOBI 9903 сірий антрацит
Доводчик для внутрішніх і легких зовнішніх дверей RYOBI® 9903 STD
- Країна-виробник: Японія
- Клас: 2/3
- Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення
- Розміри: 178x41x64,5 мм
- Ресурс експлуатації (циклів): 500 000
- Робоча температура: -20°С... + 45°С
- Колір: чорний, темно-бронзовий, білий, сіро-бронзовий
- Комплектація: тяга стандартна
- Вага дверей — до 65 кг.
Японські довідники RYOBI — це надійність, якість, універсальність встановлення, адекватна ціна на бездоганний виріб!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 65 кг |
| Ширина дверного полотна | 965 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338 ₴



