Замок врізний Santos 2800R-3M
Основний замок Santos 2800R-3M призначений для встановлення в дерев'яні двері.
BackSet замка — BS45 мм, міжцентрова відстань — 85 мм. Замок універсальний для дверей будь-якого боку. Тип механізму замикання - циліндровий.
Замикання здійснюється трьома циліндричними ригелями, які виходять на 20 мм за два повороти ключа в циліндрі. Циліндр класу DIN купується до замка окремо.
Дверний замок Santos 2800R-3M — представник економсерії основних замків.
Замок врізний Santos 2800R-3M виготовлений в Португаліі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santos |
| Країна виробник | Португалія |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴









