Замок накладний Apecs 9331-C-BN чорний нікель
Накладний замок для дверей житлових приміщень із товщиною до 50 мм.
Замок Apecs 9331-C-BN можна встановлювати на ліві або праві двері, але щойно відчиняються всередину приміщення.
Замок Apecs 9331-C-BN циліндрового типу.
З внутрішньої сторони приміщення замок закривається поворотною ручкою.
У конструкції замка є засувка, яка може відкриватися поворотною ручкою, а також може бути заблокована маленькою поворотною ручкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний глянсовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість ригелів | 2 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴








