Сердцевина замка Kale 164SN 90мм 45х45 нікель



Сердцевина замка Kale 164SN 90мм 45х45 нікель
Циліндр захищений від висвердлювання та підбору; відповідає 2 класу безпеки; 91 000 кодових комбінацій; довжина циліндра 90мм. Колір корпусу: сатін нікель. У комплекті 5 ключів.
Замки дверні циліндрові зобов'язані своєю популярністю змінним циліндрам для замка. Якщо Ви втратили ключі, змінити секретну частину замку можна самостійно. Циліндр для замка вибрати дуже просто. Спочатку потрібно виміряти стару серцевину. Вийміть із замка циліндр, відкрутивши гвинт, що фіксує, з торця дверей і виміряйте за допомогою рулетки частину А та частину В у міліметрах. Розмір циліндра вважається за формулою А+10 мм+В= L (довжина). Навіть надійні циліндри дверних замків компанія "Майстер-ключ" рекомендує захищати броненакладками (наприклад, броненакладка Kale), це не дасть змогу злочинцеві дістатися до циліндра. Голограма на циліндрі підтверджує справжність виробу. Низькі ціни на надійні циліндри Kale гарантує наш інтернет-магазин "Майстер-ключ". Купуйте оригінальні циліндри для замка та замовляйте доставку у Ваше місто.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип циліндра | ключ*ключ |
| Сіметрія циліндра | 45х45 |
- Ціна: 836 ₴



