Накладка вимикача подвійного Legrand Celiane Графіт

Накладка вимикача подвійного Legrand Celiane Графіт
Перевага серії Celiane полягає в тому, що розетки та вимикачі зручні в монтажі. Монтаж електричних частин можна проводити на будь-якому етапі прокладання електропроводини у квартирі та будинку. Лицьові панелі (накладки) та рамки підбирають окремо за смаком господаря або дизайнера та монтуються після закінчення всіх опоряджувальних робіт.

Подвійний вимикач складається з 2 одинарних механізмів, у яких відламуються бічні частини.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кнопки | Графіт |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 10.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴


Відправка з 14 квітня 2026
