Ручка дверна Punto Logica TL матовий нікель/хром
Ручка дверна Punto Logica TL матовий нікель/хром
PUNTO — модний бренд дверної фурнітури. Торгова марка PUNTO миттєво набула популярності серед покупців завдяки першокласному дизайну та доступній ціні на продукцію.
Колекція дверних ручок SIMPLE LIVING — це відчуття затишку та комфорту та, звісно, бездоганного смаку.
Ручки з колекції SIMPLE LIVING виготовлені з алюмінію, основа та кільця ручок із ЦАМа сплаву алюмінію, цинку, міді та магнію. Блискучий зовнішній вигляд досягається завдяки гальванічному покриттю. Дверні ручки Punto Tech QL призначені для встановлення в міжкімнатні та внутрішні вхідні двері.
Треба пам'ятати, що доглядати за поверхнею ручок можна тільки сухим м'яким матеріалом. Абразивні матеріали використовувати заборонено.
Додатково можна придбати:
Накладка під WC (фіксатор)
Накладка під ключ (циліндр)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Punto |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сріблястий |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.42 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 68 мм |
| Довжина ручки | 124 мм |
| Діаметр розетки | 53.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42 кг |
- Ціна: 440 ₴











