Замок міжкімнатний ARMADILLO LH19-50 SG золото матове
Замок міжкімнатний ARMADILLO LH19-50 SG золото матове
Замок міжкімнатний ARMADILLO LH19-50 - врізний замок для встановлення міжкімнатних дерев'яних дверей. Замок дозволяє користуватися клямкою, а також додатковим механізмом замикання (типу WC).
Замок може бути встановлений як на праві, так і на ліві двері. При необхідності зміни сторони закривання слід перевести замок у стан "закрито", після чого за допомогою викрутки висунути клямку з внутрішньої сторони і перевернути на 180 градусів, як показано на малюнку в паспорті.
Торгова марка ARMADILLO - це дверна фурнітура в більшому асортименті. Сучасний, модний, а головне дуже якісний бренд. Для всієї продукції ARMADILLO визначено гарантійний термін служби - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Золото матове |
| Механізм секретності | Немає |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴








