Рамка потрійна Asfora Schneider Electric сталь
Рамка потрійна Asfora Schneider Electric сталь
Декоративна рамка тримісна призначена для встановлення на вироби серії Asfora Plus.
Ефектний відтінок "сталь", набагато темніший, ніж алюмінієвий металік з цієї лінійки, але користується великою популярністю.
За допомогою рамки можна створювати багатопостові установки: розетка, вимикач, USB-зарядка та багато іншого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴








