Рамка одинарна Asfora Schneider Electric сталь
Рамка одинарна Asfora Schneider Сталь
Декоративна рамка призначена для встановлення на один виріб серії Asfora Plus.
Ефектний відтінок "сталь", набагато темніший, ніж алюмінієвий металік з цієї лінійки, але користується великою популярністю.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,10 ₴








