Засувка магнітна Apecs 5300-M-WC-CR хром
Засувка магнітна Apecs 5300-M-WC-CR хром
Клямка магнітна з фіксацією 5300-M-WC призначена для замикання міжкімнатних дверей. При зачиненні дверей магнітний механізм засувки спрацьовує автоматично. У комплектацію засувки входить магнітна частина у відповідь.
Фіксація засувки здійснюється поворотною ручкою фіксатора WC (у комплект не входить).
Замок магнітний Apecs 5300-M-WC-CR хром рекомендується встановлювати разом з дверними ручками з квадратним перетином 8мм, поворотний фіксатор WC з перетином 6мм.
Характеристики Apecs 5300-M-WC-CR :
- Ширина планки 18 мм;
- Висота планки 196 мм;
- Товщина корпусу замку 14 мм;
- Висота корпусу замку 123 мм;
- міжосьова відстань 90 мм;
- backset 50 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Магнітна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Кількість механізмів | 1 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сатин |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Консоль з клавішами | Ні |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Відповідна планка | 1 |
| Провід сполучний | Ні |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 132 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Backset | 50 мм |
| Корпус замка | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴









