Замок врізний Шерлок 06.43 правий
Замок Шерлок 06.43. є 100% копією замка Ельбор Граніт 1.06.43. Замки Ельбор не постачаються в Україну, їх виробляє країна агресор.
Замок Шерлок 06.43 — це зламостійкий врізний замок для металевих і бронованих дверей завтовшки від 40 мм до 80 мм.
Замок зламостійкий, тому йому не страшний віджим дверей, методи вибивання, розкриття відмичками, злам замка методом провороту.
Принцип замикання — механічний, відкривання та закривання ключем. Ключ може бути витягнутий із замку тільки після другого чи четвертого півоборту. Механізм замикання здійснюється виходом трьох циліндричних сталевих стрижнів діаметром 18 мм, довжина виходу стрижнів 40 мм.
Засувка в цій моделі замка не реверсивна! Замок Шерлок 06.42 — лівий, відповідно 06.43 — правий. Засувка може відкриватися натискною ручкою.
Дверний замок 06.43 забезпечений механізмом додаткового замикання як фіксувальна засувка (сталева стрижень), яка забезпечує застібання зсередини приміщення.
Крім 3 циліндричних ригелів, конструкція замка передбачає встановлення додаткових тяг, що збільшить кількість точок замикання до 3.
Замок Шерлок 06.43 комплектується 5 латунними ключами.
Замок Шерлок 06.43 вироблений у Китаї.
Габаритні розміри: 135х146х30 мм
Механізм секретності основний: сувальдний
Кількість сувальд: 6 шт
Кількість кодових комбінацій: понад 1,5 млн.
Діаметр стрижня: 18 мм
Вихід стрижнів: 40 мм
Баксет замка: 66.5мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Праве |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 42 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 37 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 66 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 1 590 ₴












