Замок врізний Шерлок 30.01-S
Замки Ельбор 30.01 виробляє країну агресор, тому вони не постачаються в Україну. Пропонуємо покупцям 100% КУПІЮ замка Шерлок 30.01-S.
Додатковий врізний сувальдний замок Шерлок 30.01-S призначені для замикання дверей різного типу: металевих дверей, дверей гаражних, різних металоконструкцій. Замок універсальний і легко встановлюється.
Замок відчиняється й закривається ключем. Ключ може бути витягнутий із замку тільки після другого напівоборту. Механізм замикання здійснюється виходом трьох циліндричних сталевих стрижнів діаметром 15,8 мм, довжина виходу стрижнів 26 мм.
Баксет замка 67,5 мм. Ширина лицьової планки 30 мм.
Замок Шерлок 30-01S комплектується 5 цинковими ключами.
Замок Шерлок произведен в Китае.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 15.8 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴









