Замок для пластикових дверей Kale 153P В35мм
Замок для пластикових дверей Kale 153P В35мм
Kale 153P В35мм - врізний циліндровий вузькопрофільний замок для ПВХ - дверей з міжцентром 85мм і баксет 35мм.
Тонкий корпус замку має товщину всього 14 мм, ширина лицьової планки 16 мм. Корпус замку і лицьова планка виготовлені з сталі, а клямка і замикаючий ригель з цинкового сплаву. Засувка в замку реверсивна, може управлятися натискною ручкою або поворотом ключа. Замикаючий ригель виходить на один оборот.
Замок Kale 153 Р може бути в чотирьох модифікаціях з-за розміру баксет( відстань від початку лицьової планки до середини отвори під циліндр): 20мм; 25мм; 30мм; 35мм.
Гарантія на замок 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Вкладний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 35 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 0.472 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 20 |
- Ціна: 390 ₴








