Дверний замок Mottura 54.797D правосторонній
Дверний замок Mottura 54.797 призначений для встановлення в металеві двері.
Mottura — лідер і новатор у виробництві важких замків для броньованих дверей найвищого класу безпеки. Безпека житла — це комплекс заходів і конструкція дверей плюс надійний замок, секретний циліндр і захисна броньована фурнітура в цьому комплексі відіграють головну роль. Користувачеві безумовно важливе питання довговічності та зручності в користуванні. Всі ці вимоги об'єднує продукція Mottura.
Замок врізний Mottura 54.797 — двосистемний замок, що об'єднує в одному корпусі дві принципово різні системи безпеки циліндрову та сувальдну.
Замикання замка Mottura 54.797 здійснюється в певній послідовності: спочатку сувальдним ключем замикаються 4 циліндричні ригелі верхньої сувальдної частини, а потім закривається циліндровий механізм замка, який водночас блокує верхні замикаючі ригелі, а також ховається замічний отвір сувальдного механізму. Відкривання здійснюється про зворотну послідовності. Замки Mottura 54.797 ліві та праві.
Наші рекомендації завжди будуть на стороні замків Mottura, буде це сувальний замок або циліндровий, а може двосистемний або сейфовий. Ми продаємо ці вироби дуже давно, я знаю реальні випадки, коли замок перешкоджав вигнати машину з гаража, коли ламали його у двері та не зламали, ці "герої-захисники" лежать у нашому магазині як експонати, що підтверджують якість і надійність замків Mottura.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Праве |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Нікель матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий, Сувальдний |
| Кількість механізмів | 2 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 7 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 63 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Ні |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Додатковий механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 356 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 700 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка від виробника








