Петля універсальна 70 мм біла
Дверні петли є найважливішою складаний частиною функціонування и надійності дверей.
Петля виконує две основні функції: надійне кріплення стулки до раме и забезпечення її легкого обертання навколо оси при відкриванні и зачинянню. Якість петлі визначається правильними конструктивними рішеннями та застосуванням надійних матеріалів під час її виготовлення.
Універсальні накладні петлі підходять для встановлення на ліві та праві двері.
Петля універсальна виготовлена зі сталі. Сталевий стрижень з'єднує дві сталеві половини.
Габаритні розміри петлі 70Х20Х2мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 70 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴






