Петля дверна права Armadillo 125 мм матове золото
Петля дверна права Armadillo 125 мм SG матове золото
Петлі дверні міжкімнатні 125 мм латунні Armadillo призначені для встановлення на дерев'яні двері. Петли Armadillo 613-5 SG знімні, тому на ліві двері встановлюються ліві петлі, а на праві відповідно праві петлі.
Дверні петлі Armadillo 613-5 SG виготовлені з латуні, а завдяки гальванічному покриттю досягнутий колір матовий нікель.
Дверні петлі Armadillo 613-5 SG у габаритах 125Х75Х2,5 мм витримує навантаження на 1 петлю — 20 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Праве |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 125 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴








