Точковий світильник BRILUM APRE-63S золотистий
Світильник точковий BRILUM APRE-63S
Світильник точковий неповоротний.
Точкові світильники призначені для монтажу в підвісній стелі. Дані світильники складають основу для створення цікавих світових рішень для точкового освітлення простору й об'єктів.
В якості джерела світла використовується лампа розжарювання чи LED лампа з цоколем Е27 типу R63. Допустимо використовувати стандартну лампу А55/А60 з цоколем Е27.
Напруга живлення 230V/50Hz.
Габарити: діаметр — 11 см; висота — 0,3 см; розмір врізного отвору — 6,8 см; глибина врізного отвору — 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | BRILUM |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 110 мм |
| Діаметр врізного отвору | 68 мм |
| Вага | 0.16 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴









