Замок навісний Gusami вологостійкий 55 мм
Навісний замок Gusami призначений для замикання спромінювальних приміщень — каліток, коморі, горища, підвалів. Толщина дужки 14 мм
Pамок виготовлений з сталі та захищені пластиковим захистом від корозії . Внизу замка є заглушка від потрапляння вологи та бруду.
Замок комплектується 3 дисковими ключами. Колір корпусу може бути синім і червоним.
Замок навісний Gusami вологостійкий зроблений у Китаї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Стан | Новий |
| Тип замка | навісний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Загальні | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴









