Ручка дверна Fuaro Straight DM чорна
Дверні ручки Fuaro колекції DM в основі мають масований квадрат. Геометрична строгість і ергономіка привертають увагу, а дотик викликає захоплення. Для шанувальників hi-tech ідеальний варіант дверної ручки.
Накладки під циліндр і накладки WC також мають форму квадрата.
Ручки та супутні фурнітура підходить для встановлення на вхідні та інтер'єрні двері.
Дверні ручки Fuaro виготовлені з ZAMAK, сплаву цинку, алюмінію, магнію та міді.
Ресурс роботи дверних ручок приблизно 150 000 відчинянь і закривань.
Треба пам'ятати, що будь-які поверхні дверних ручок бояться механічних пошкоджень, а також використання абразивних, кислотних, лужних, спиртових засобів. Пошкодження покриття в цих випадках не є гарантійним.
Комплектація: ручки на роздільній основі ліва та права; комплект кріплення; з'єднувальний квадрат 8х105мм.
Накладки під циліндровий отвір передбачається в кожній колекції дверних ручок FUARO, накладки, як-от поворотні ручки WC купуються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Чорний |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1.037 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 61.5 мм |
| Довжина ручки | 133 мм |
| Ширина розетки/планки | 50.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.037 кг |
- Ціна: 1 250 ₴











