Відповідна планка AGB без язичка зелена бронза




- Відповідна планка AGB без язичка
-
Стандартні відповідна частина для міжкімнатних замків
-
Доступні в різній колірній гамі відповідно до вибору механізму.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Відповідні планки |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Бронзовий |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 82 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



