Замок врізний Fuaro X200 F 5 ключів
Замок врізний хрестоподібний Fuaro Х200-F призначений для замикання внутрішніх дверей громадських будівель та житлових приміщень.
Замок Fuara Х200-F замикається одним прямокутним ригелем з максимальним виходом за один оберт ключа.
Увага! Користуючись хрестоподібними замками, не забувайте про головне правило - ключ вставляти в замочний отвір тільки в положенні, коли вказівник на ключі стоїть зверху у вертикальному положенні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Хрестовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴










