Замок врізний Avers 12.11
Корпус врізного циліндрового замка призначений для встановлення на дерев'яні та металеві двері.
Замок врізний універсальний і підходить для встановлення у двері будь-якого боку. Габарити торцевої планки 230х27 мм.
Замок Avers 12.11 85/52 — механізм основного типу. Замикання дверей відбувається 3 циліндричними ригелями та клямкою. Засувка приводиться в рух натискною ручкою.
Дверна ручка натискного типу може бути встановлена на замок як ручка на планці, так і ручка на розетці.
Конструкція замка дає змогу встановлювати на дверний циліндр захисні накладки будь-яких різновидів.
Дверний циліндр і ручки купуються додатково.
Замок врізний Avers 12.11 зроблений у Китаї. Щоб продовжити термін експлуатації замка, заборонено замки змащувати та використовувати для чищення абразивні матеріали та розчинники.
Гарантійний термін експлуатації 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий, врізний, центральний |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 52 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 18.5 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 145 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 490 ₴









