Замок врізний Мотор Січ ЗВ-7 циліндровий із ручками
Замок врізний Мотор Січ ЗВ-7 циліндровий з ручкою
Дверний замок Мотор Січ ЗВ7 - це основний врізний замок з одним прямокутним ригелем. Замок призначений для встановлення на дерев'яні двері з товщиною полотна 40мм у житлових та громадських приміщеннях. Замок циліндрового типу, використовується спільно з циліндровим механізмом, який входить в комплектацію замка. Засувка замка керується натискною ручкою. Механізм засувки реверсивний, тому ліві або праві двері не мають значення.
Двері закриваються з обох боків поворотом ключа.
Базова комплектація включає механізм замку, комплект кріплення, планка у відповідь і фальові дверні ручки на планці з міжцентровою відстанню 72 мм, циліндровий механізм для замку.
Виробник "Мотор Січ" (Україна).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Основний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 55 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 4 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 759 ₴
- Спосіб упаковки: кортонна коробка










