Розетка подвійна зовнішня Schneider Electric Mureva Styl чорна
Розетка подвійна зовнішня Schneider Electric Mureva Styl
Розетки та вимикачі Mureva Styl Schneider Electric - це стильне, ергономічне рішення для прихованого та поверхового монтажу. Конструкція виробів та матеріали, з яких виготовляють волого- та пилозахищені розетки та вимикачі Mureva Styl забезпечують ступінь захисту IK08 та IP55. Завдяки цьому електрофурнітуру можна встановлювати на вулиці, адже корпус не тільки водонепроникний, а й стійкий до ударів, бруду, пилу та розчинників.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 64 мм |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Основні | |
| Кількість клавіш | 2 |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Підсвічування | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 55 |
| Вага | 250 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴



