Вимикач двоклавішний зовнішній Schneider Electric Mureva Styl чорний



Перемикач двоклавішний зовнішній Mureva Styl
Розетки та вимикачі Mureva Styl Schneider Electric - це стильне, ергономічне рішення для прихованого та поверхового монтажу. Конструкція виробів та матеріали, з яких виготовляють волого- та пилозахищені розетки та вимикачі Mureva Styl забезпечують ступінь захисту IK08 та IP55. Завдяки цьому електрофурнітуру можна встановлювати на вулиці, адже корпус не тільки водонепроникний, а й стійкий до ударів, бруду, пилу та розчинників.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 64 мм |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Основні атрибути | |
| Частота струму | 50 |
| Захисна кришка | True |
| Заземлення | True |
| Захисні шторки | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴



