Замок врізний Amig 102.
Корпус замка Amig 102 — врізний циліндровий додатковий замок.
Замикальний засув виготовлений у формі трьох ригелів круглого перерізу діаметром 14 мм. Вихід ригелів відбувається на 20 мм за два оберти ключа.
Корпус замка має спеціальні отвори для монтажу захисної накладки на циліндр.p>
До замку підходять усі циліндри європрофілю. Циліндр купується окремо.
Закритий корпус замка оберігає від потрапляння пилу в механізм. Силіконове мастило від виробника.
У корпусі замка передбачений захист від вбивання ригелів всередину.
Баксет замка 50 мм.
Колір торцевої планки — латунь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Країна виробник | Іспанія |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель, Латунь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Додатковий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴











