Циліндр Imperial 85мм ключ вороток 53*32В
Циліндр Imperial 85мм ключ вороток 53*32В
Cерцвіни Imperial належать до бюджетного сегменту дверних циліндрів. Ціна таких виробів дуже приваблива, але вибираючи циліндри Imperial, покупець повинен знати, що такі циліндри можна використовувати тільки у міжкімнатних дверях або тимчасово. Тому що вони мають 15 000 комбінацій.
Це циліндри пінові. У таких циліндрах 6 (шість) латунних пінів, ключ перфорований, кількість ключів -5 (п’ять).
Також циліндр захищений штифтом від висвердлювання.
Корпус циліндрів виготовлений з цинкового сплаву.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Imperial |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Сплав ZAMAK |
| Колір | Сатин |
| Довжина | 85 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Тип циліндра | ключ-вороток |
| Сіметрія циліндра | 53*32В |
| Додаткові характеристики | |
| Пропорція циліндра | 40х40В, 35х45В |
| Комплектація | |
| Кріпильний комплект | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








