Автоматичний вимикач Schneider Electric Resi9 20 А 1P С
Автоматичний вимикач Schneider Electric Resi9 20 А 1П С
Автоматичний вимикач 1П С 20А застосовується в житлових і комерційних будівлях. Виконує функції захисту ланцюгів від струмів короткого замикання та перевантаження, а також функції керування.
Вимикальна здатність 6 кА.
Пристрої Resi9 належать до оптимального цінового сегмента, що забезпечує якість, надійність і зручність використання, що відповідають обладнанню преміумсегмента. Уніфікована конструкція та високі виробничі стандарти збільшують термін експлуатації обладнання Resi9, водночас його зручно встановлювати й експлуатувати.
89% модульного обладнання Resi9 виробляється на заводах Schneider Electric у Болгарії, Франції, Іспанії та Бельгії.
До асортименту Resi9 від Schneider Electric входять вимикачі з номінальним струмом від 6 до 63 А.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Електрична зносостійкість | 10000 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 239 ₴









